Etusivu » Harrastustoiminta » Näyttelytoiminta » Näyttelyarvosteluja » Näyttelyarvosteluja 2019

Näyttelyarvosteluja 2019

Sveitsinpaimenkoirien näyttelyarvosteluja vuodelta 2019.

 

  • 2019-01-12 Kajaani KV Mattila Paavo.pdf
  • 2019-01-13 Lahti R Jokisilta Hannele.pdf
  • 2019-01-19 Ilomantsi R Putkonen Juha.pdf
  • 2019-01-19 Turku KV Tuominen Matti.pdf
  • 2019-03-02 Joensuu KV Baranauskas Vytautas.pdf
  • 2019-03-03 Joensuu NORD Blomqvist Zorica.pdf
  • 2019-03-17 Seinäjoki R Järventölä Marjo.pdf
  • 2019-03-24 Turku KV Liljekvist Borg Eva.pdf
  • 2019-03-30 Lahti KV Höier Charlotte.pdf
  • 2019-04-14 Vaasa KV Salohalla Hilkka.pdf
  • 2019-04-21 Imatra NORD Lehkonen Harri.pdf
  • 2019-04-27 Kankaanpää R Lazic Suncica.pdf
  • 2019-04-27 Outokumpu R Poletaeva Irina.pdf
  • 2019-04-28 Kiuruvesi R Zake Ligita.pdf
  • 2019-05-01 Lahti R Hassinen Maarit.pdf
  • 2019-05-04 Tampere NORD Bugge Olsen Elisabeth.pdf
  • 2019-05-05 Tampere KV Schiatti Zancan Beatrice.pdf
  • 2019-05-11 Iisalmi NORD Paloheimo Annukka.pdf
  • 2019-05-12 Helsinki KV Juutilainen Saija.pdf
  • 2019-05-18 Mynämäki K Schogol George.pdf
  • 2019-05-18 Äänekoski R Holm Marianne.pdf
  • 2019-05-19 Rauma K Jurek-Erenska Malgorzata.pdf
  • 2019-05-19 Seinäjoki R Laakso Jari.pdf
  • 2019-05-19 Varkaus R Stockmari Harto.pdf
  • 2019-05-25 Eura R Nummela Jouni.pdf
  • 2019-05-25 Sodankylä R Haapaniemi Elina.pdf
  • 2019-05-26 Hamina NORD Mattila Paavo.pdf
  • 2019-05-30 Kangasniemi K Tevalin Kirsi.pdf
  • 2019-05-30 Vantaa E Aaltonen Pirjo.pdf
  • 2019-06-08 Alavus K Ylä-Mononen Satu.pdf
  • 2019-06-08 Hämeenlinna R Stepinski Andrzej.pdf
  • 2019-06-08 Sotkamo R Holm Marianne.pdf
  • 2019-06-09 Rovaniemi KV Laakso Jari.pdf
  • 2019-06-15 Jämsä K Leikola-Walden Reia.pdf
  • 2019-06-16 Tampere K Luoso Matti.pdf
  • 2019-06-30 Raasepori K Mustonen Kimmo.pdf
  • 2019-07-06 Tuusniemi R Jokisilta Hannele.pdf
  • 2019-07-06 Tuusula NORD Leikola-Walden Reia.pdf
  • 2019-07-07 Orivesi K Putkonen Juha.pdf
  • 2019-07-13 Mikkeli K Campbell Ralf.pdf
  • 2019-07-13 Oulu KV Taggart Sinead.pdf
  • 2019-07-14 Oulu KV Urpelainen Teija.pdf
  • 2019-07-20 Hyvinkää K Hassinen Maarit.pdf
  • 2019-07-20 Kalajoki KV Polgar Andras.pdf
  • 2019-07-21 Kemi K Järventölä Marjo.pdf
  • 2019-07-27 Espoo K Rautala Eeva.pdf
  • 2019-07-27 Äänekoski R Järventölä Marjo.pdf
  • 2019-07-28 Pori KV Jevne Frode.pdf
  • 2019-08-03 Luumäki R Vakkilainen Sanna.pdf
  • 2019-08-04 Kuopio KV Drobnjak Darko.pdf
  • 2019-08-10 Nokia R Holm Marianne.pdf
  • 2019-08-10 Raisio K Haapaniemi Elina.pdf
  • 2019-08-18 Kajaani R Salohalla Hilkka.pdf
  • Appenzellit_2019.pdf